Razpis za študente demonstratorje v študijskem letu 2022/2023

Študentski svet Fakultete za organizacijske vede UM objavlja prosta mesta za demonstratorje študente na Fakulteti za organizacijske vede UM v študijskem letu 2022/2023. V priloženem razpisu in pravilniku o demonstratorstvu boste našli vse podrobnosti v zvezi z delom demonstratorjev na FOV, kriteriji za izbor in oddajo vloge.

Pravilnik o demonstratorstvu na FOV UM

Razpis za demonstratorje študente na Fakulteti za organizacijske vede Univerze v Mariboru v študijskem letu 2022/2023

Vloga za delo demonstratorja študenta na Fakulteti za organizacijske vede Univerze v Mariboru v študijskem letu 2022/23