Regijska konferenca APEX Alpe Adria v Grazu

20. 04. 2018
Študenti 3. letnika dodiplomskega študija in 2. letnika podiplomskega študija študijskih programov Organizacija in management informacijskih sistemov, se danes udeležujejo regijske konference APEX Alpe Adria v Grazu.

5. karierna tržnica v živo

19. 04. 2018
Karierni center Univerze v Mariboru je v sodelovanju z Zavodom RS za zaposlovanje, OS Maribor in OS Ptuj, že peto leto zapored priredil večji dogodek na temo kariernih priložnosti za mlade.
Govorilne ure

Govorilne ure - red. prof. dr. Marko Ferjan

18. 04. 2018
Govorilne ure - red. prof. dr. Marko Ferjan - 20. 4. 2018

Sestanek projektne skupine Mastis

16. 04. 2018
V petek, 13. aprila 2018 so raziskovalci projektne skupine mednarodnega projekta MASTIS - Establishing Modern Master-level Studies in Information Systems ocenjevali dopolnjene učne načrte predmetov na podiplomskem študiju Informacijskih sistemov, ki so jih pripravili kolegi iz Ukrajine in Črne gore.
Karierni center

Vabilo za študente: job shadowing v Adeccu

16. 04. 2018
Če ti kariera veliko pomeni in iščeš dober začetek, imaš zdaj odlično priložnost! Preživi dan na upravi Adecca v Sloveniji, spremljaj pri delu direktorje in vodje področij in na tak način spoznaj delovanje mednarodnega podjetja.
Obvestila

Obisk kandidatov za rektorja Univerze v Mariboru na Fakulteti za organizacijske vede v Kranju

11. 04. 2018
Na Fakulteti za organizacijske vede so se danes predstavili kandidati za rektorja Univerze v Mariboru: red. prof. dr. Jernej Turk, red. prof. dr. Niko Samec, red. prof. dr. Žan Jan Oplotnik in red. prof. dr. Zdravko Kačič.
Obvestila

Zaslužni profesor Univerze v Mariboru Fakultete za organizacijske vede dr. Jože Gričar prejemnik naziva Častni občan MO Novo mesto za pomembne znanstvene, pedagoške in raziskovalne dosežke na področju informatike

10. 04. 2018
Z veseljem in ponosom sporočamo, da je dolgoletni visokošolski učitelj in raziskovalec na Fakulteti za organizacijske vede Univerze v Mariboru, zaslužni profesor dr. Jože Gričar prejemnik naziva Častni občan za pomembne znanstvene, pedagoške in raziskovalne dosežke na področju informatike.
Obštudijske dejavnosti

Sklep o razpisu volitev za člane Senata Fakultete za organizacijske vede Univerze v Mariboru iz vrst študentov

05. 04. 2018
Objavljamo sklep o razpisu volitev za člane Senata Fakultete za organizacijske vede iz vrst študentov.

UPDATE.camp 2018

04. 04. 2018
Če želite posodobiti svoje znanje o informacijski varnosti, se naučiti, kako primerno zaščititi svoje naprave doma ali v podjetju ter postati napreden uporabnik elektronskih naprav in spletnih tehnologij, vas vabimo, da posodobite svoje znanje in se udeležite dvodnevne praktične delavnice.
Obvestila

Študentka FOV na Young ESD Leaders Capacity Building Training Course – YRE MISSION PORTUGAL

04. 04. 2018
Študentka FOV Nina Milinkovič se je preko skupine EKOFOV prijavila na razpis Ekošole za Mlade poročevalce na temo trajnostnega razvoja s strani mednarodne koordinacije, ki ga organizirata UNESCO in YRE (Young reporters for environment).

Pages