Pozdrav brucem / Uvajalni seminar

Pred pričetkom študijskega leta 2018/2019 je danes na FOV UM, v sklopu aktivnosti projekta Študentskega sveta »Pozdrav brucem« že potekal uvajalni seminar, na katerem so novim študentom fakultete izrekli dobrodošlico predstavniki posameznih enot fakultete in predstavniki študentov.

Nagovoril jih je tudi dekan fakultete prof. dr. Iztok Podbregar, ki je v svojem nagovoru študentom povedal, da naj študentska leta zajemajo s polno žlico kompetenc in znanj, ki jih bodo deležni na predavanjih in vajah ter po drugi strani izkoristijo čas študentskih let, ki je nedvomno eden lepših časov življenja.