Razpis Statističnega društva Slovenije

Ob 40-letnici delovanja društva razpisujemo natečaj za najboljše raziskovalne dosežke mladih statistikov z naslovom »Novi statistični pristopi in izvirne uporabe statistike.

Razpis zajema: znanstvene dosežke in dosežke v uporabi statistike.

Razpis je namenjen: magistrskim in doktorskim študentom statistike Univerze v Ljubljani, študentom vseh slovenskih univerz in mladim do 28 let.

Trajanje: razpis je odprt do 11.9.2017

Jezik: (praviloma) slovenski

Mere posterjev: (priporočljive) 90×120 cm

Kontaktna oseba: Boro Nikić, SURS, e-naslov: boro.nikic@gov.si

Kratek povzetek svoje predstavitve (do 300 besed) in pdf posterja pošljite na e-naslov boro.nikic@gov.si do 11. 9. ob 12h.

Vsebina je bila lahko že predstavljen na konferenci, drugem znanstvenem srečanju ali delavnici.

Predstavitev vseh prispelih posterjev in podelitev plaket najboljšim trem bo na slovesnosti ob 40-letnici delovanja društva v torek, 17.10. 2017 ob 17h na Fakulteti za družbene vede Univerze v Ljubljani.