Delavnica Učinkoviti in inovativni načini iskanja zaposlitve

20. 11. 2017
Lokacija:
predavalnica 301
UM Fakulteta za organizacijske vede, Kranj
Slovenia

ponedeljek, 20. november 2017 bomo na FOV gostili ga. Majo Novak, ki bo v okviru aktivnosti Kariernega centra za študente in diplomante FOV izvedla delavnico na temo Učinkoviti in inovativni načini iskanja zaposlitve. Ga. Maja Novak je izobraževalna trenerka ter ekspert za vsebinski marketing in video marketig. Na delavnici bodo udeleženci spoznali katere druge oblike iskanja zaposlitve poznamo poleg najpogostejše - iskanja po objavah prostih delovnih mest.

Več o prijavi in ostale podrobnosti: https://kc.um.si/dogodki/delavnica-ucinkoviti-in-inovativni-nacini-iskanja-zaposlitve-za-studente-fo

Vljudno vabljeni!

Datum objave: 10.11.2017