22. 11. 2018
Fakulteta za organizacijske vede
Kranj
Slovenia

V četrtek, 22. 11. 2018 smo na Fakulteti za organizacijske vede UM organizirali srečanje ALUMNI FOV, kjer smo se zbrali nekdanji diplomanti, študenti in prijatelji fakultete.

Skupaj smo se popeljali v čas 60 let nazaj ter skozi bogato zgodovino Fakultete za organizacijske vede UM obudili svoj spomin na najlepša leta življenja, se iskreno zahvaljujemo. Razšli smo se z mislijo, da se kmalu zopet snidemo. Prav je, da  mrežo, ki šteje že več kot 20.000 diplomantov, ohranimo skupaj in k temu lahko pripomore prav vsak izmed nas.

Nekaj utrinkov iz dogodka: